Intervenční centra
Olomouc
Poradny pro rodinu
Olomouckého kraje
Zařízení pro děti
vyžadující okamžitou pomoc
Sociálně aktivizační
služby pro rodiny s dětmi
Dohody o výkonu
pěstounské péče

Týden a den pro pěstounství

Úvodní stránka > Týden a den pro pěstounství

Týden a Den (pro) pěstounství v Olomouckém kraji se již nezadržitelně blíží, a stejně jako v loňském roce se můžete těšit na bohatý program.

Letos poprvé pořádá Olomoucký kraj ve spolupráci s orgány sociálně-právní ochrany dětí a neziskovými organizacemi Týden (pro) pěstounství, kterým chce navázat na loňský úspěšný první ročník Dne (pro) pěstounství. Během 9.-14.9.2019 budete mít možnost navštívit na různých místech v kraji akce konající se na podporu pěstounství. Těšit se můžete na besedy, promítání filmů, výstavu, přednášky, dílničky pro děti. Budete mít možnost potkat se s odborníky pracujícími v oblasti náhradní rodinné péče, dozvědět se více informací o pěstounské péči i promluvit si s rodinami, které již o děti formou pěstounské péče pečují. Celý týden vyvrcholí již druhým ročníkem Dne (pro) pěstounství, který se bude znovu konat v příjemném prostředí olomoucké Pevnosti Poznání. Stejně jako v loňském roce i letos se mohou návštěvníci těšit na zvýhodněné vstupné do expozic Pevnosti, na rodinnou hru se slosováním o ceny, fotokoutek, soutěžní aktivity pro děti či na vystoupení youtubera Luke Fryho.

Vezměte své blízké a přijďte s námi 15. září strávit hezké odpoledne a dozvědět se více o náhradní rodinné péči na druhém ročníku Dne (pro) pěstounství, který proběhne od 13-18 hodin v areálu Korunní pevnůstky v Olomouci. Srdečně zveme všechny příznivce náhradní rodinné péče, zájemce o pěstounství, pěstounské rodiny i širokou veřejnost.

Akce se koná za jakéhokoli počasí. V případě nepříznivých podmínek bude program probíhat ve vnitřních prostorách Pevnosti poznání. V areálu lze zakoupit občerstvení. Parkování je možné v přilehlé ulici či v prostorách blízkého nákupního centra Šantovka nebo v prostoru u Olomoucké tržnice.

Těšíme se na vás.

Nad Týdnem (pro) pěstounství vč. Dne (pro) pěstounství převzal záštitu hejtman Olomouckého kraje Ladislav Oklešťěk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozvánka na den pro pěstounství v Jeseníku

 

 

Co je u nás nového?

CLOSE
CLOSE